Reference

Přečtěte si, jak se naše vzdělávací kurzy ohodnotili jejich absolventi:

Reference – absolventi kurzů

Monika Lejsková

Kurz splnil má očekávání a určitě bych jej doporučila. Všechny lektory hodnotím velmi kladně.

Monika Lejsková, momule(zavinac)seznam.cz

Helena Horvat

100% spokojenost. Lektory chválím, jsou to odborníci a profesionálové, mají lidský přístup. Jejich přednášky jsou zajímavé, srozumitelné a zábavné. Jsem velmi spokojená s jednáním všech pracovníků vzdělávacího centra. Hodnotím pozitivně získání nových informací, které určitě využiji v zaměstnání.

Helena Horvat, helenahorvat(zavinac)seznam.cz

Nikola Lesniaková

Kurz se mi líbil – je velmi obsáhlý, lektoři jsou profesionálové. Nemám vůbec žádné připomínky. Kurz bych určitě doporučila.

Nikola Lesniaková, lesniakova(zavinac)zelenypruh.cz

Gabriela Krátká

Rozhodla jsem se pomáhat manželovi v podnikání tím, že mu povedu účetnictví. Protože jsem se do této chvíle o účetnictví nezajímala, musela jsem se to někde naučit. Nevěřila jsem, že se mi to povede, matematika a čísla všeobecně nejsou mé hobby. Vybrala jsem si kurz „Daňová evidence“ ve společnosti Centrum služeb a byla jsem velmi mile překvapena. Kurz vedou příjemní kvalifikovaní lektoři a velmi přijatelnou formou (i pro mne) nám vše vysvětlili. I teď často nahlédnu do skript, která jsme dostali. Velká úleva a pomoc pro mne je, že se na lektory mohu v průběhu 1 roku obrátit s bezplatnými konzultacemi. Kurz mohu jen doporučit.

Gabriela Krátká, gabina.kratka(zavinac)seznam.cz

Jan Holý

Kurz splnil mé očekávání, obsahoval výborné informace – stručné a výstižné. Moc se mi líbily lekce s panem Balouškem. Kurz bych doporučil.

Jan Holý, jaho(zavinac)seznam.cz

Marta Janečková

Kurz mne velmi výrazně obohatil. Díky zkušenému týmu lektorů jsem mohla rozšířit své vědomostní obzory a oprášit své znalosti. Každý z lektorů se snažil dát při výuce něco ze sebe. Rozhodně to nebyla žádná nuda – ale naopak opravdu zajímavý přednes i obsah. Škoda, že kurz trval jen měsíc, zůstala bych déle!

Marta Janečková, taja419(zavinac)outlook.com

Dagmar Mádlíková

Náplň kurzu je vynikající. Všechny tematické celky splnily má očekávání. Jsem maximálně spokojená.

Dagmar Mádlíková, madlikovad(zavinac)seznam.cz

Lenka Jirků

Kurz určitě doporučuji! Přináší průřez dané problematiky, podněty z praxe a nabízí další možnosti profesního růstu. Lektorka je na jedničku – skvělý projev, pozitivní přístup, vstřícnost a velmi milé jednání.

Lenka Jirků, jirkulenka(zavinac)gmail.com

Jaroslava Monová

Kurz se mi velice líbil. Byl připraven srozumitelnou a zábavnou formou. Považuji jej za přínosný. S lektory jsem byla moc spokojená, jsou erudovaní a vstřícní – zkrátka lidé na svém místě. Kurz bych doporučila i pro jeho milou atmosféru a naprostou absenci stresu.

Jaroslava Monová, jaroslavamonova(zavinac)seznam.cz

Richard Rom

Jsem rád, že jsem kurz navštívil. Vylepšil jsem svoji dovednost pracovat s počítačem. S výkladem lektora jsem byl velmi spokojen – tempo výuky i srozumitelnost byly výborné. Kurz je ideální pro všechny, kdo si potřebují zlepšit znalosti práce na počítači.

Richard Rom, know.10(zavinac)seznam.cz

Dana Křivanová

Tento kurz předčil má očekávání a jsem maximálně spokojena. Lektorka je kompetentní, komunikativní, má velké zkušenosti z praxe a při výuce uvádí příklady z praxe.

Dana Křivanová, dana.krivanova(zavinac)seznam.cz

Kateřina Jetelová

Kurz byl velmi užitečný a myslím si, že obsáhl celou problematiku. Velmi se mi líbilo i účtování v sytému Pohoda. Lektorka byla trpělivá, ochotná, látku vysvětlovala srozumitelně a přehledně.

Kateřina Jetelová, jetelova(zavinac)centrum.cz

Petra Barbořáková

Z kurzu odcházím s  pocitem, že mám větší rozhled v oblasti ekonomiky, marketingu, psychologie a práce na počítači, které určitě využiji v novém zaměstnání. S kurzem jsem celkově spokojena, splnil má očekávání.

Petra Barbořáková, petra.barborakova(zavinac)email.cz

Helena Majerová

Absolutní spokojenost s náplní kurzu. Látka byla probírána postupně a velice jasně, velká spokojenost s materiály i s praktickým procvičováním. Paní lektorka je skvěle připravena, umí látku srozumitelně a věcně vysvětlit. Kurz určitě doporučuji všem, kteří chtějí získat znalost účetnictví.

Helena Majerová, majerovahelena(zavinac)volny.cz

Bc Jitka Kaňovská

Jsem lektorkou účetnictví a daní v Centru služeb pro podnikání a zároveň pracuji pro mezinárodní společnost, kde potřebuji umět alespoň na komunikativní úrovni angličtinu. Tyto okolnosti mě vedly k možnosti využít individuální výuky angličtiny přímo v Centru služeb. Vzhledem k mé zaneprázdněnosti a zájmu naučit se konečně anglicky, využila jsem individuální výuky. Paní lektorka má nesmírnou trpělivost a dar naučit anglicky i člověka, bez jakéhokoliv jazykového nadání. Vzhledem k tomu, že je k dispozici mimo jiné několik malých učeben, není problém si individuální výuku angličtiny domluvit opravdu v kteroukoliv hodinu. Jsme moc spokojená a konečně jsem s angličtinou hnula.

Bc. Jitka Kaňovská, JKanovska(zavinac)seznam.cz

Reference – Firmy, společnosti

Společnost TRI services, s.r.o.

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

tri-servicesCentrum služeb pro podnikání s.r.o. si naše firma TRI Services s.r.o. vybrala jako partnera pro vzdělávání našich zaměstnanců. Školení probíhá již třetím rokem především v oblasti účetnictví finančního a manažerského, mezd české a slovenské legislativy. Lektoři jsou na výuku perfektně připraveni a naše zaměstnance do problematiky vždy výborně zaškolí. Komunikace se zástupci vzdělávacího centra je profesionální a rychlá. S Centrem služeb pro podnikání máme jen ty nejlepší zkušenosti. Vřele doporučuji.

Daniel Šindelář, projektový manažer, D.Sindelar(zavinac)triservices.cz

OZP management s.r.o.

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

ozp-management

Naše firma si zakládá na vzdělanosti svých zaměstnanců, proto jsme hledali na trhu vhodného školitele. Vybrali jsme Centrum služeb pro podnikání s.r.o., které nabízí velkou řadu odborných a rekvalifikačních kurzů. Již několik z nich naši zaměstnanci absolvovali a vždy s maximální spokojeností. Vedení firmy se snaží vyhovět našim nárokům a splní i ty nejnáročnější požadavky jako například zajistili slovenského lektora, který pravidelně jezdí do naší firmy předávat účetní, mzdové a daňové novinky. Centrum služeb pro podnikání doporučuji pro jejich serióznost a vysokou profesionalitu.

Alexandra Bílková, jednatelka

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Zaměstnanci fakulty absolvovali kurzy:

logo_UK

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. pro nás již od roku 2010 pořádá pravidelnou výuku angličtiny v jazykových úrovních začátečníci a konverzace pro velmi pokročilé. Lektoři jsou zkušení profesionálové, jejich výuka je srozumitelná a zároveň zábavná. Organizace výuky je výborná, lektoři se vždy přizpůsobí našim aktuálním časovým možnostem.

Doc. RNDr. Jakub Langhammer, PhD., proděkan, langhamr(zavinac)natur.cuni.cz

Technologická agentura ČR

Zaměstnanci agentury absolvovali kurzy:

technologicka-agentura-cr

Náplň kurzu „Účetnictví pro praxi“ včetně poskytnutých učebních materiálů byla na velmi dobré úrovni. Lektorka ing.Volheinová provádí výklad látky naprosto srozumitelným způsobem i pro začátečníka v oboru. Znalosti získané absolvováním kurzu používám pravidelně při své pracovní činnosti. Kurzy účetnictví bych určitě doporučil.

Ing. Krejčí Otakar, Oddělení realizace projektů, krejci(zavinac)tacr.cz

technologicka-agentura-crLektorka postupovala profesionálně s dostatečnými odbornými znalostmi. Náplň kurzu byla stanovena se snahou o maximální poskytnutí informací o dané tématice. Kurz mohu doporučit i jiným zájemcům.

Ing. Karel Zeman, oddělení realizace projektů, zeman(zavinac)tacr.cz

Ministerstvo obrany České republiky, Agentura personalistiky Armády České republiky

Zaměstnanci ministerstva absolvovali kurzy:

ministerstvo-obrany

Rekvalifikační kurz „Administrativní pracovník“ byl zabezpečen v souladu se vzdělávacím projektem a učebními osnovami. Průběh a výsledky kurzu lze hodnotit velice kladně. Kurz proběhl řádně a byl odborně veden. Účastníci pozitivně hodnotili úroveň kurzu a jeho přínos pro další odborné uplatnění. (Celá reference)

Mgr. Dušan Drábek, správní rada odboru vzdělávání a rekvalifikace, rekvalifikace.acr(zavinac)army.cz

Společnost Car & Concierge Praha

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

ccservis

Podnikám v oblasti poskytování služeb pro návštěvníky Prahy konkrétně dopravy, pohostinství a návštěv kulturních zařízení. Tato práce vyžaduje umění výborné komunikace s lidmi, asertivního chování, argumentace a další schopnosti, které je potřeba zdokonalovat. Rád mám věci pod kontrolou a poskytuji služby na výborné úrovni. Na spokojenosti klientů je to znát. Proto jsem se rozhodl své znalosti prohloubit a získat klid při komunikaci se zákazníky. Absolvoval jsem kurzy Centra služeb pro podnikání. Byl jsem maximálně spokojen. Lektoři jsou přátelští lidé, kteří předávají mnoho praktických zkušeností. Náplň byla plná inspirace pro mou práci. Kurzy všem doporučuji.

Radek Souček, Car & Concierge Praha, info(zavinac)ccservis.cz

Eurocordia – agentura pro mediální komunikaci

Zaměstnanci agentury absolvovali kurzy:

eurocordia_logo

Ve společnosti Centrum služeb pro podnikání s.r.o. jsem absolvovala několik vzdělávacích kurzů. Vždy jsem byla velmi spokojena s jejich kvalitou. Lektoři vysvětlovali probíranou látku přehledně a srozumitelně, byli ochotní a vstřícní. Program kurzu odpovídal mým potřebám i očekáváním. Studijní materiály dodnes občas využívám ve svém zaměstnání.“

Květoslava Závadová, eurocordia(zavinac)iol.cz

Pharmdata s.r.o.

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

Pharmdata

Úroveň výuky je vynikající. Lektorka dokonale vysvětluje jakékoliv naše dotazy, je velmi vstřícná a ochotná. Těšíme se na každou lekci.

Jindřiška Seifrtová, datový servis, j.seifrtova(zavinac)pharmadata.cz

E-mravenecek

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

logo-emravenecek

S kurzy, které jsem absolvovala v Centru služeb pro podnikání s.r.o., jsem byla moc spokojená. Lektorky i lektoři byli maximálně vstřícní a milí, vyučovali srozumitelně a zábavně. Studijní materiály jsou podrobné a přehledné.

Věra Broncová, majitelka, mravenecek(zavinac)e-mravenecek.cz