Kurzy Marketing

Kurzy marketingu jsou určené především pro ty, kteří mají rádi kreativní práci a komunikaci. Poskytují Vám příležitost naučit se pracovat v zajímavém a perspektivním oboru.

V kurzech marketingu vyučujeme například témata – média, komunikace, psychologie reklamy, tvorba cen, distribuce, podpora prodeje. V průběhu výuky vytváříme marketingové kampaně a dotazníkové průzkumy.

Z naší nabídky si můžete vybrat kurzy, které se věnují pouze jednotlivým tématům a nebo souhrnný rekvalifikační kurz, po jehož absolvování získáte Osvědčení o nové profesní kvalifikaci z oboru marketing.

Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Naučit se ovládat oblasti – reklama, marketing, komunikace. Získat Osvědčení o profesní kvalifikaci „Specialista marketingu“.

Pro všechny, kteří chtějí získat znalosti z oblastí marketing, reklama, komunikace a obdržet Osvědčení o nové profesní kvalifikaci v oboru marketing.
Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří již mají zkušenosti z uvedených oborů a potřebují si doplnit vzdělání včetně závěrečného Osvědčení.

1. 10. 2020 - 16. 11. 2020
4. 11. 2020 - 9. 12. 2020
16. 11. 2020 - 9. 12. 2020
18. 1. 2021 - 18. 2. 2021
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Naučit se ovládat oblasti – reklama, marketing, komunikace. Naučit se používat obchodní angličtinu. Obdržet Osvědčení o profesní kvalifikaci „Specialista marketingu“.

Pro všechny, kteří chtějí získat znalosti z oblastí marketing, reklama, komunikace. Pro ty, kteří chtějí obdržet Osvědčení o nové profesní kvalifikaci v oboru marketing. Pro výuku obchodní angličtiny je nezbytná znalost angličtiny na úrovni mírně pokročilý.

1. 10. 2020 - 16. 11. 2020
Internetový marketing
Cena kurzu: 4 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Naučíme vás, co konkrétně lze udělat, abyste zviditelnili sebe nebo svoji firmu na internetu. Získáte přehled o tom, jakými cestami se lze na internetu propagovat a co je k tomu zapotřebí včetně prakticky využitelných rad a postupů.

Provozujete své podnikání nebo s ním teprve začínáte, ale zcela se neorientujete v možnostech získání nových zákazníků díky internetu? Staráte se ve firmě o marketing a chtěli byste získat přehled o tom internetovém? Právě tento kurz pro vás bude mimořádně efektivní.

24. 11. 2020 - 25. 11. 2020
3. 2. 2021 - 4. 2. 2021
Marketing v off-line médiích
Cena kurzu: 2 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Dozvíte se, jak účinně propagovat firmu. Seznámíte se s využitím sdělovacích prostředků v marketingových kampaních, proniknete do komunikace reklamy, naučíte se vést obchodní dialog.

Pro všechny, kteří chtějí získat znalosti z oblasti off-line marketingu.

Pro tento kurz nejsou zatím žádné termíny