Workshop - RELAXUJEME A TVOŘÍME

Cíle kurzu:

Užít si radost, relaxaci, tvořivost a inspiraci. Budeme spolu i každý sám. Lektoři a psychoterapeuti Vás provedou relaxací, sdílením a malováním jednoduchého obrázku. Budete se cítit uvolnění, plní energie a chuti do dalších dnů. Budete překvapeni, jak jste šikovní.

Pro koho je kurz určen?

Všem, kteří si chtějí užít relaxaci, radost a tvořivost.

Popis:

Připravili jsem pro Vás Workshop s názvem RELAXUJEME A TVOŘÍME. 

Objednávka:

 • Objednávku zašlete na: info@sluzbyapodnikani.cz

Věci se dějí tak, jak mají a přicházejí v ten správný čas.

Nacházíme se na křižovatce mezi prací, zodpovědností, povinnostmi a potřebujeme to vyvážit radostí, odpočinkem a tvořivostí. Vydáme na spolčenou cestou, kde nám bude hezky.

Přemýšleli jsme, jak Workhsop sestavit, abychom si to co nejvíce užili. Chceme, aby společný čas v nás vytvořil pohodu a radost pro další aktivity. Chceme společně zažít pěkné chvíle, ke kterým se budeme vracet, když před nás život bude stavět úkoly a výzvy. Cílem je se naladit na to hezké a zbavit se strachu a úzkosti.

Co nás na Workshopu čeká:

 1. Uděláme si čaj a kávu. Představíme se a kdo bude chtít, tak nám něco o sobě poví. Kdo chtít nebude, tak nepoví :) Budeme sdílet, co nás zlobí a co nás těší.
 2.  Budeme relaxovat při malování jednoduchého obrázku. Provedeme Vás cestou, jak si zpříjemnit den malováním. Není to nic těžkého, lektor ukáže postup.
 3. hodina: Projdeme společně relaxací. V myšlenkách zajdeme na naše oblíbené místo a užijeme si tam hezký výlet při odpočinku celého těla.
 4. hodina: Budeme relaxovat při malování. Dokončíme náš obrázek a pak si budeme povídat, jak jsme se při malování cítili a co nám obrázek prozradí.
 5. hodina: Zažijeme relaxaci pod vedením psychoterapeuta.

Termín:

 • Sobota 9. ledna 2021, 10:00 – 15:00 hodin

Objednávka:

 • Objednávku zašlete na: info@sluzbyapodnikani.cz

Cena kurzu

1 000 Kč (Osvobozeno od DPH)

Místo konání

Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Termíny

 • 15. 5. 2021 - 15. 5. 2021  (9:00 - 15:00)
  Objednat