Kurzy Komunikace

Komunikační dovednosti jsou vizitkou každého člověka. Kurzy z oblasti komunikace jsou určené všem, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a naučit se přesvědčivě a sebevědomě prezentovat, vystupovat a vyjednávat. Obsahují například témata – prezentace, argumentace, rétorika, vyjednávání, řešení konfliktů, řeč těla, komunikace v reklamě.

V některých kurzech vyučuje Štěpánka Duchková – televizní a rozhlasová moderátorka.

Některé kurzy se zaměřují pouze na komunikaci, jiné ji propojují s oblastmi marketing či management. Nevíte-li si rady s výběrem kurzu, rádi Vám poradíme.

Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Naučit se ovládat oblasti – reklama, marketing, komunikace. Získat Osvědčení o profesní kvalifikaci „Specialista marketingu“.

Pro všechny, kteří chtějí získat znalosti z oblastí marketing, reklama, komunikace a obdržet Osvědčení o nové profesní kvalifikaci v oboru marketing.
Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří již mají zkušenosti z uvedených oborů a potřebují si doplnit vzdělání včetně závěrečného Osvědčení.

1. 10. 2019 - 14. 11. 2019
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Naučit se ovládat oblasti – reklama, marketing, komunikace. Naučit se používat obchodní angličtinu. Obdržet Osvědčení o profesní kvalifikaci „Specialista marketingu“.

Pro všechny, kteří chtějí získat znalosti z oblastí marketing, reklama, komunikace. Pro ty, kteří chtějí obdržet Osvědčení o nové profesní kvalifikaci v oboru marketing. Pro výuku obchodní angličtiny je nezbytná znalost angličtiny na úrovni mírně pokročilý.

1. 10. 2019 - 14. 11. 2019
Management pro praxi - rekvalifikační kurz
Cena kurzu: 14 400 Kč bez DPH
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Rozvíjet své manažerské dovednosti. Získat znalosti z oblastí, které jsou nezbytné pro výkon manažerské profese – komunikace, personální management, psychologie, ekonomie, právo, manažerské účetnictví, marketing…

Všem, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a dovednosti z oblasti managementu. Zájemcům, kteří chtějí získat Osvědčení o nové kvalifikaci v oboru management.

1. 10. 2019 - 22. 11. 2019
4. 11. 2019 - 18. 12. 2019
Komunikační dovednosti
Cena kurzu: 6 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Osvojíte si zásady správné komunikace a nacvičíte si jejich uplatňování v praxi. Získáte více sebedůvěry při prezentacích a vyjednávání, naučíte se řešit náročnější komunikační situace se zdravým nadhledem.

Pro všechny, kterým záleží na formě, jakou komunikují, vyjednávají a prezentují.

9. 10. 2019 - 29. 10. 2019
14. 11. 2019 - 25. 11. 2019
Manažerské dovednosti
Cena kurzu: 6 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Rozvíjet své manažerské dovednosti. V kurzu se věnujeme tématům – role manažera, proces řízení, základní manažerské funkce, pracovní motivace, řešení konfliktů na pracovišti, myšlenkové mapy, syndrom vyhoření a jak mu předcházet…

Pro všechny, kteří si chtějí rozšířit znalosti uvedených oblastí.

Pro tento kurz nejsou zatím žádné termíny
Argumentace a rétorika
Cena kurzu: 4 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Pro koho je kurz určen Termíny kurzu

Naučíte se kultivovat svůj mluvený projev tak, abyste dokázali vyjádřit vše potřebné, vzbudit zájem posluchačů, přesvědčovat a správně argumentovat. Seznámíte se s technikami neverbální komunikace. Zapracujeme na překonání trémy.

Pro všechny, kteří chtějí zlepšit své komunikační dovednosti.

Pro tento kurz nejsou zatím žádné termíny