Rekvalifikační kurzy – Praha

Video - rekvalifikační kurzy

Shlédněte naše video
Představení rekvalifikačních kurzů

Sleva na rekvalifikační kurzy

Chcete se naučit pracovat v novém oboru? Absolvujte rekvalifikační kurz a získejte jeho prostřednictvím kvalifikaci pro novou profesi. Naše kurzy mají akreditaci MŠMT ČR. Po jejich absolvování získáte osvědčení o rekvalifikaci, které má neomezenou platnost.

Vyberte si rekvalifikační kurz, jehož studium Vám bude dělat radost s vizí, že jeho náplň Vám pomůže k požadované profesi.

Co je to rekvalifikace

 • Změna nebo rozšíření stávající kvalifikace. Důvodů k tomuto kroku může být mnoho – původní profese nenabízí možnost uplatnění nebo již nepřináší radost a naplnění. Rekvalifikace je šance rozšířit své možnosti uplatnění na trhu práce.

Co je to rekvalifikační kurz

 • Vzdělávací kurz, jehož prostřednictvím získáte novou kvalifikaci. Pořádají je vzdělávací centra, která k tomu získala akreditaci MŠMT ČR. Absolventi získají osvědčení o rekvalifikaci, které má neomezenou platnost na území celé ČR. Většina kurzů je určena pro úplné začátečníky v oboru.

Co získáte v našich rekvalifikačních kurzech

 1. Nové znalosti –  naši lektoři jsou odborníci s praxí nejen profesní, ale i lektorskou
 2. Školící materiály ZDARMA – tyto materiály vám pomohou projít úspěšně celým kurzem,  využijete je při přípravě na závěrečnou zkoušku i při nástupu do nového zaměstnání
 3. Konzultace ZDARMA – absolventům kurzů poskytujeme konzultace 1 rok zdarma
 4. Individuální přístup – v našem vzdělávacím centru probíhá výuka v malých skupinkách, to nám umožňuje individuální přistup ke všem studentům a poskytuje prostor zodpovědět podrobně všechny dotazy a nejasnosti
 5. Zvýšíte své sebevědomí a sebedůvěru – naučíte se nový obor, seznámíte se s novými lidmi, pozitivně zapůsobíte na vašeho potenciálního zaměstnavatele, který ocení váš aktivní přístup k životu, vzdělávání a kariéře

Rekvalifikace pro nezaměstnané

 • Nezaměstnaní, kteří jsou evidování na úřadu práce, mají možnost požádat úřad práce o proplacení rekvalifikačního kurzu. Je však na posouzení schvalovací komise úřadu práce, zda tuto žádost schválí. Pokud se rozhodnete tento krok podniknout, poskytneme Vám všechny potřebné formuláře pro úřad práce a vysvětlíme správný postup při podávání žádosti. Žádost je potřeba podat přibližně 2 – 4 týdny před zahájením kurzu.

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme:

 • e-mailem: info@rekvalifikacepraha.cz
 • telefonicky: 222 543 330, 775 583 697
 • nebo se přijďte podívat osobně pondělí – pátek, 8 – 19 hodin